Podsumowanie tygodnia: Blog Podatki dla Prawnika

Monika Markisz        01 czerwca 2017        Komentarze (0)

Maj i czerwiec to czas, w którym wskaźniki odwiedzin na moim bogu szybują w górę 🙂

Mimo, że blog Podatki dla prawnika w założeniu jest skierowany do prawników, którzy muszą mierzyć się z podatkami, to jednak najbardziej poszukiwane artykuły nie dotyczą podatków.

Hmm… być może należy zmienić tytuł tego bloga

W ostatnim tygodniu najchętniej czytanym był wpis poświęcony składaniu sprawozdań finansowych za 2016 rok do KRS. Nic dziwnego, ponieważ maj i czerwiec to czas, w którym odbywają się zwyczajne zgromadzenia wspólników i zwyczajne walne zgromadzenia, a po ich zakończeniu sprawozdania finansowe, sprawozdania z działalności i niektóre z podjętych uchwał muszą zostać złożone w KRS i w urzędzie skarbowym. Ten wpis w ciągu ostatnich 7 dni przeczytało ponad 3200 osób.

Ponad 600 osób zapoznało się z wpisem dotyczącym składania sprawozdań finansowych za 2015 rok.

W pierwszej piątce, od początku istnienia mojego bloga pozostaje nieodmiennie wpis poświęcony skutkom niezłożenia w terminie 6 miesięcy zgłoszenia nabycia spadku czy darowizny. Przeczytało go ostatnio prawie 500 osób.

W pierwszej piątce warto wskazać na artykuł – instrukcję wypełniania formularza KRS-ZM. W ostatnim tygodniu takich informacji poszukiwało ponad 300 Czytelników mojego bloga.

Na koniec wspomnę również o wpisie odnoszącym się do ujawniania w KRS 10 kodów PKD. Od prawie trzech lat jest to jeden z najchętniej czytanych wpisów. W tym tygodniu przeczytano go ponad 200 razy.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł, jednak jeśli tą drogą poszukujesz pomocy prawnej, proszę Cię
o wiadomość na adres e-mail, który znajdziesz na stronie Kontakt.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: