Monika Markisz

radca prawny
doradca podatkowy
Skontaktuj się!

Numer 1 blogów prawniczych!

Monika Markisz16 listopada 2017Komentarze (1)

Dla mnie numerem 1 wśród blogów prawniczych znajdujących się na LexMonitor jest bezsprzecznie blog prowadzony przez radcę prawnego Leszka BlochaPo stronie wierzyciela.

Z Leszkiem znamy się od lat. Wielokrotnie miałam okazje korzystać (bezinteresownie!) z pomocy Leszka w zawiłych (dla mnie, nie dla Leszka) sprawach z zakresu postępowania cywilnego i dochodzenia należności od dłużników na drodze sądowej oraz pozasądowej. Jego rady były zawsze pomocne. Leszek jest również prekursorem wielu nietypowych rozwiązań z zakresu postępowania sądowego i swoimi doświadczeniami dzieli się często na swoim blogu.

Chętnie polecam Leszka Blocha jako skutecznego pełnomocnika w sprawach sądowych. Wierzyciele zawsze potwierdzają, że w osobie Leszka mają ogromne wsparcie.

Jak sama nazwa bloga wskazuje – Leszek stoi zawsze po stronie wierzyciela! Cechuje Go nie tylko znajomość teorii, ale i orzecznictwa, wieloletnie doświadczenie i ogromna rzetelność zawodowa.

Blog Leszka jest wyjątkowy nie tylko pod względem merytorycznym. Osobiście bardzo cenię sobie erudycję i cięty dowcip Leszka. O nalewkach z orzecha włoskiego nie wspomnę 🙂

Czytajcie blog Leszka Blocha!

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

e-mail: kancelaria@monikamarkisz.pl

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Leszek Bloch 16 listopada, 2017 o 11:07

Monika dziękuję za rekomendację i morze komplementów 🙂 Nie czuję się co prawda nr 1 i uważam, że są lepsze i bardziej dopracowane blogi ale po Twoim wpisie nie pozostaje mi nic innego jak zakasać rękawy by choć trochę się do nich zbliżyć 😉

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł, jednak jeśli tą drogą poszukujesz pomocy prawnej, proszę Cię
o wiadomość na adres e-mail, który znajdziesz na stronie Kontakt.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: