Monika Markisz

radca prawny
doradca podatkowy
Skontaktuj się!

Nr 2 – Kwartet blogerek

Monika Markisz15 listopada 20174 komentarze

Tydzień temu obiecałam napisać o 7 blogach prawniczych, które śledzę.

Jednak po przejrzeniu LexMonitor stwierdziłam, że interesujących blogów jest naprawdę wiele, wiele więcej. Warto więc zarekomendować kolejne.

Dzisiaj kolejna porcja poleceń:

  1. Radca prawny Karolina Rokicka – Murszewska i Jej blog Zakończenie działalności. Karolina umieszcza swoje wpisy bardzo często i praktycznie zawsze porusza tematy, z którymi większość prawników (jeszcze) nie miała do czynienia albo o których większość z prawników (jeszcze) nie wie. Blog Karoliny warto obserwować na bieżąco, ponieważ jest przejawem ogromnej wiedzy i jeszcze większego doświadczenia Autorki.
  2. Radca prawny Magdalena Bojaryn i Jej blog Kara umowna. Podziwiam Magdę za to, jak godzi pracę zawodową i liczne obowiązki szkoleniowe dla przedsiębiorców i nie tylko. Z Magdą miałyśmy okazję współpracować i mogłam się przy tej okazji wiele od Niej nauczyć. Polecam Magdę jako specjalistkę zwłaszcza w sprawach zawierania umów handlowych.
  3. Adwokat Maryla Kuna prowadzi bloga Jak podzielić się majątkiem. Pani Mecenas podając liczne przykłady prowadzi swoich Czytelników przez meandry prawa rodzinnego i cywilnego. Jej wpisy są naprawdę interesujące!
  4. Prawa i obowiązki wykonawcy – blog radcy prawnego Anety Bernat. Aneta jest bardzo dobrym i skutecznym prawnikiem. Imponuje mi liczba spraw, które prowadzi. Jeszcze bardziej podziwiam Ją za to, że gros tych spraw kończy się pozytywnie dla Klientów Anety. Często polecam Anetę i Jej skuteczność oraz rzetelność potwierdzają Ci, którzy skorzystali z Jej pomocy.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

e-mail: kancelaria@monikamarkisz.pl

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Karolina Rokicka-Murszewska 15 listopada, 2017 o 10:21

Pani Mecenas, bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Ogromnie się cieszę;)
pozdrawiam!

Odpowiedz

Maryla Kuna 16 listopada, 2017 o 14:03

Jakie miłe zaskoczenie , bardzo dziękuję. Te miłe słowa zmobilizowały mnie do bliższego poznania Pani bloga. Jestem pod wrażeniem , może również i dlatego , że to dla mnie terra incognita. Gratuluję wiedzy !

Odpowiedz

Monika Markisz 16 listopada, 2017 o 14:15

Pani Mecenas, dziękuję. Wygląda na to, że wszystkie blogi z Lublina są warte uwagi 🙂

Odpowiedz

rafal chmielewski 17 listopada, 2017 o 02:23

Na pewno są warte uwagi! Gratuluję Paniom! 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dziękuję, że chcesz skomentować mój artykuł, jednak jeśli tą drogą poszukujesz pomocy prawnej, proszę Cię
o wiadomość na adres e-mail, który znajdziesz na stronie Kontakt.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: