O mnie

Zawsze chciałam mieć pracę, która będzie moją pasją. Czułam, że w życiu trzeba robić to, co się lubi. A ja lubię, gdy dużo się wokół mnie dzieje. Wybrałam więc podatki i to był strzał w dziesiątkę.

Nie ma takiej dziedziny prawa, która zmieniałaby się tak często, jak podatki. Niektórych to przeraża, innych fascynuje. Ja należę do tej drugiej grupy.

Przez kilkanaście lat pracowałam w firmie audytorskiej zajmując się doradztwem prawno-podatkowym oraz współpracując z biegłymi rewidentami.

Obecnie prowadzę w Lublinie Kancelarię Radcy Prawnego. Udzielam porad prawnych i podatkowych, również telefonicznie lub drogą elektroniczną, przede wszystkim przedsiębiorcom, ale również osobom fizycznym z całej Polski (i nie tylko). Pracuję kompleksowo, łącząc wiedzę radcy prawnego i doradcy podatkowego.

Mam wielką satysfakcję, gdy uda mi się komuś pomóc.

Lubię również kontakt z innymi ludźmi i w związku z tym od wielu lat jestem wykładowcą. Prowadzę wykłady między innymi z prawa podatkowego, prawa gospodarczego czy prawa pracy. Spotkania na szkoleniach z ich uczestnikami są dla mnie źródłem wielu inspiracji. Dzięki nim nieustannie pogłębiam swoją wiedzę.

Wspominałam już, że nie lubię się nudzić. W życiu osobistym nie pozwalają mi na to moi trzej synowie 🙂